Yeme / İçme

Günebakan Hotel; oda, kahvaltı, konseptinin dışında alacart menülerde sunabiliyor.

Ön rezervasyon ile istediğiniz bir menüyü siz ve misafirlerinize hazırlayıp servis yapabiliriz. Organizasyon ve etkinliklerde çözüm ortağınız olabiliriz.

Kahvaltı

Bu kahvaltıların bir sırrı olmalı.

Otelimizde konaklayan veya konaklamayan ve Ayvalık tan gelen misafirlerimize de servis veriyoruz.

Sizlere mevsimine göre tamamen organik ürünlerle hazırlanmış kahvaltı sunuyoruz. Kendi bahçemizde yetiştirdiğimiz domates, biber ve salatalık ile hazırlanmış kahvaltının yanında günlük taze yumurta ve dalından kopartıp yiyeceğiniz mandalina ile organik tatlar damaklarınızdan hiç gitmeyecek.

Çay ve Kahve Barı Taze Meyve Suyu sabahın vazgeçilmezlerinden.

Her yıl mevsiminde toplanan meyvelerden yapılan reçellerimizi tatmanızı istiyoruz.

Alacart

Mutfağımız  akşam yemekleri ve menüler çıkarabilecek kapasitededir. 40 Kişilik oturma kapasitemiz var. Akşam yemekleri otelimizde kalan misafirlerimiz ve dışarıdan gelen talepleri ön rezervasyon ile Kabul edebilmektedir.

Catering

Toplantı ve Seminerler için ev sahipliği yapmanın yanında serge ve açılışlar gibi dış organizasyonlara da hizmet veriyoruz.

Otelimiz bünyesinde 40 konaklama kapasitemizle toplantı ve seminerlerinizde çalışan kadromuz ,mutfağımız ile hizmetinizdeyiz

 

catering

Teras Bar

Terasımızdan her gece Ayvalık ‘ın denize vurmuş ışıklarının eşsiz bir manzara oluşturduğu atmosferi tatmanızı öneriyoruz.