Aktiviteler

Resim Atölyesi

Gülseren Kayalı

2004’den beri, Ayvalık, Cunda Adası’ndaki atölye evinde çalışmalarını sürdüren ve birçok karma sergiye katılan G. KAYALI, 1976’den bugüne dek, İstanbul, İzmir, Ayvalık, Edremit ve Bodrum’da kişisel sergi açtı.

DESEN-KARAKALEM-YAĞLIBOYA-AKRİLİK-SULUBOYA RESİM ÇALIŞMALARI, MALZEME-TEKNİK BİLGİLER, RESİM TARİHİ, ARTİSTİK PERSPEKTİF, RESMİN ELEMANLARI…

Ayrıntılar için linke Tıklayınız

Yemek Atölyeleri

Ayfer Özcan

Salı ve Perşembe günleri saat: 10:00 -14:30 düzenleniyor.

Her Atölyede 3 Farklı çeşit yerel lezzet deneriz. Bunlar zeytinyağlı, tatlı, hamur işi olabilir. Atölyede belirtilen saatte eğitmenimiz ile birlikte buluşuyoruz. Gününe göre hangi semtin pazarıysa oraya gidiyoruz.Yerel halk ve ürünlerinin yer aldığı pazarda mis gibi taptaze otlar,sebzelerin ve kazdağlarının kokusu,ile pazara karışıyoruz.

Hepimiz önceden birlikte belirlediğimiz alışveriş listemizi araştırmaya başlıyoruz, bol bol fotograf çekiyoruz

Atölyenizin konusuna göre pazarda kalış sürelerimiz uzar veya kısalır.

Alışverişten sonra atölyemize dönüyor, dinlendikten sonra artık yemek hazırlıklarımıza başlıyoruz. Hazırlık süreci incelikleri ve bilgilendirmesi sonrasında sıra pişirmeye geliyor.

Bu bölümde hangi malzeme ne zaman nasıl pişirme sürecine katılmalı ne kadar pişmeli gibi sorulara cevaplar alınıyor. Pişirdikten sonra yaşadığımız yerin sofra adetine göre masa hazırlanır sunumu yapılır, afiyetle yenir. Yapılan Yemeklerin reçeteleri dersten sonra yazılı olarak size sunulur.

Ayrıntılar için linke Tıklayınız

Reiki Şifa Yoga Seminerleri

Oğulcan Aksoy

 reiki-2Etkinliğimiz 2 ayrı çalışmadan oluşuyor, ister her ikisine birden, isterseniz de yalnızca birine katılabilirsiniz:

1) Reiki Seminerimiz, Cumartesi – Pazar 2 tam gün süren, Evrensel Yaşam Enerjisini kullanmayı öğreneceğimiz bir seminer.

2) Dolunay Şifası ise, sadece Cumartesi Akşamı yapacağımız, 2,5 satlik özel bir şifa çalışması olacak.

** Her iki çalışmanın ücretlendirmesi, genel içerikleri ve konaklama bilgileri alt kısımda bulunmakta.

Diğer sorularınız için 506 792 00 42 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

 İlk Seminer İçin Ayrıntılı Bilgi için linke Tıklayınız

Seminer ve Toplantılar

Seminer Ve Toplantılarınıza alternatif çözümler sunabiliriz. Bahçemizde çimlerin üzerinde, terasımızda Ayvalık’ın eşsiz manzarasıyla ve mutfağımızdan temaya özgü yaratıcı çözümlerle sunulan atıştırmalıklar, yemekler…

Teras

20 Kişi

Bahçe 1

30 Kişi

Bahçe 2

40 Kişi